mini albumiki

Troszkę długo mnie tutaj nie było, ale nastał ten "wielki" dzień, kiedy postanowiłam w końcu coś napisać! jak to mówią, lepiej późno niż wcale ;) tłumaczyć mojej nieobecności nie będę, tylko powiem, że szykują się duże zmiany!

Na początku chciałabym Wam życzyć miliona niesamowitych emocji przez 31 536 000 sekund tego nowego 2013 roku! (ważne, że załapałam się z życzeniami w styczniu;))

A co u mnie nowego? 
ten rok zaczął się wyjątkowo pracowicie, ale i przyjemnie. Ukończyłyśmy spotkania Uscrapowanych (relacja już niebawem!), już teraz mogę mówić o roku ślubów, ciąż i narodzin, a ambitne plany krok po kroku same się realizują.

Styczeń u mnie to nowość - mini albumiki robione z okazji Dnia Babci i Dziadka. Swoim rozmiarem zachwyciły niejedną osobę, zresztą wystarczy na nie popatrzeć....
Styczeń to również całe mnóstwo kalendarzy, które pokażę przy kolejnej okazji i już teraz mówię, że postaram się tutaj bywać częściej :)


dobrej nocy,
b.


6 komentarzy:

 1. Przepiękne te albumiki, aż mnie skręca ciekawość, jakie są te mini-rozmiary? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdolniacha z Ciebie, podziwiam i napatrzeć się nie mogę bo przesłodkie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne albumiki. Mam nadzieję, że pojawią się tu jeszcze jakieś posty, bo bardzo bym chciał zobaczyć np. kalendarz w Twoim wykonaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, że posty się pojawią :) dziękuję!

   Usuń