instagramowy wrzesień

Zawsze wychodzę z założenia, że wszystkie relacje międzyludzkie - bez znaczenia, czy mówimy o życiu prywatnym, czy zawodowym, są uzależnione od charakteru człowieka. W związku z tym pomyślałam, że może warto, abyście mnie lepiej poznali.

Jesień przyniosła nowe pomysły, które pozwolą Wam mnie lepiej poznać, a i może Wy się bardziej otworzycie (na to po cichu liczę!). W głowie są różne pomysły, które wymagają naprawdę dużej ilości wolnego czasu, a ja akurat cierpię na jego chroniczny brak. Dlatego na początek zacznijmy, że co miesiąc będę wrzucać małe podsumowanie miesiąca, co Wy na to? :)

Jaki był mój wrzesień?


W tym roku wrzesień okazał się wyjątkowo ciepły, dlatego nadrabiałam zaległości rowerowe i spacerowe :) Poza tym był to miesiąc wyjątkowo pracowity, ale kubek dobrej kawy wynagradzał wszystko. Kiedy w końcu udało mi się znaleźć chwilę wolnego czasu starałam się nadrobić własne zaległości - stworzenie albumu przeznaczonego na wyjątkową sesję (o tym jeszcze będzie), spisanie najważniejszych celów na nadchodzącą jesień i celebrowanie poranków. W międzyczasie nie zabrakło miejsca na zabawę, bo w końcu życie nie polega na ciągłym byciu poważnym ;) 

Dzisiaj powitałam październik, pozytywnie i radośnie. Tak! 
Bardzo się cieszę na nadchodzące długie wieczory; ponure i deszczowe dni, a co najważniejsze na jesień, która przyniesie wiele dobrego ♥

A Wy jakie macie plany?

with love,
b.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz