hello december

Tak, to już dziś! ♥
Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak bardzo się cieszyłam na myśl o nowym miesiącu. 

Uwielbiam grudzień! uwielbiam atmosferę przedświąteczną, tą całą lataninę ze świątecznymi piosenkami w tle, wypiekanie pierników do późnej nocy, zdobienie ich w pierwszy dzień Świąt, radość jak u dziecka, kiedy skrycie liczysz na to, że jednak brodaty do Ciebie zajrzy; światełka, które z zewsząd uśmiechają się do nas w różnych odcieniach i....uwaga trochę prywaty - uwielbiam grudzień za kolejne próby mocowania światełek wokół domu, a później kilka dni przed Świętami wielka próba i........ szybkie kupowanie kolejnego kompletu lampek, bo ten nie zadziałał! (w tym roku jesteśmy przygotowani, kolejny komplet jest już w zapasie) :)

Tak naprawdę mogłabym wymieniać i wymieniać, ale jeszcze będę miała okazję, a tymczasem okres przedświąteczny oficjalnie uważam za otwarty!! 


A skoro grudzień to dzisiaj przychodzę do Was z moim grudniownikiem ♥
W tym roku zdecydowałam się na najprostszą jego formę. Zachęcam Was, abyście jeszcze dzisiaj sami zrobili sobie taki album wspomnień. Musicie uwierzyć mi na słowo, że to niesamowita pamiątka, jak po kilku miesiącach, latach wyciągasz album i po prostu wspominasz z uśmiechem na twarzy :) aby ułatwić Wam to zadanie polecam Wam niezastąpioną Kasię z worqshop - dziewczyna to żywy motywator!
i jak, podejmujecie wyzwanie ze mną?
Dla ułatwienia mam dla Was jeszcze moją małą ściągawkę, która ułatwi Wam robienie zdjęć i wybieranie tematów do grudniownika:

1. początek grudnia
2. lista rzeczy do zrobienia
3. lista prezentów
4. muzyczny umilacz świąteczny
5. zakupy mikołajkowe
6. Mikołajki
7. piszemy i wysyłamy kartki
8. pierwszy śnieg
9. moja czapka, szalik, rękawiczki
10. znaki zbliżających się świąt
11. pieczemy pierniki
12. relaks
13. oglądamy świąteczne filmy
14. zakupy świąteczne
15. pakujemy prezenty
16. lodowisko
17. ostatnie porządki
18. jarmark świąteczny
19. wishlista
20. wybieramy choinkę
21.  przystrajamy dom
22. wieszamy jemiołę 
23. lepimy pierogi, dekorujemy pierniki
24. Wigilia
25. nasze Święta
26. nasza choinka
27. zimowy spacer
28. zimowy poranek
29. ulubione
30. postanowienia noworoczne
31. Happy New Year!!U mnie grudzień zapowiada się wspaniale i nie mogę się już doczekać wypełniania grudniownika wspomnieniami - już w piątek ruszamy no podbój pierwszych jarmarków świątecznych :)

Będzie pięknie! ♥with love,
b.


2 komentarze: