ONE LITTLE WORD 2016: BALANCE

Cześć!
Początek Nowego Roku to doskonały czas na zmiany. Tak bardzo lubię ten czas, kiedy na spokojnie wypełniamy puste kartki kalendarza i dajemy się ponieść wyobraźni jeżeli chodzi o nasze postanowienia. Ja będę Was zawsze namawiać do spisywania postanowień noworocznych, bo uczucie kiedy możesz skreślić dany cel jest nie do opisania :)Jednak w tym roku postawiłam jeszcze na coś nowego: one little word.

Od kilku lat jestem wierną czytelniczką bloga worqshop. Kasia to niesamowicie kreatywna osoba, która swoją pozytywną energią potrafi zarazić każdego. To właśnie dzięki niej dowiedziałam się, czym jest tajemnicze One Little Word. W wielkim skrócie to słowo, które będzie nas prowadzić przez najbliższe 12 miesięcy, będzie naszym "przewodnikiem". Jeżeli macie ochotę dokonać głębszej analizy OLW odsyłam Was do wpisu Kasi na ten temat: http://worqshop.pl/one-little-word-2016-explore/

ONE LITTLE WORD 2016: BALANCE


Słowo, które wybrałam na ten rok to balance.Wybór wydaje się idealny. Przez ostatnie miesiące z trudem starałam się dzielić czas pomiędzy pracę, rodzinę, znajomych, podróże i swoje marzenia. Oczywiście to wszystko jest do zrealizowania, ale potrzebny jest złoty środek, czyli równowaga. Mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć, ponieważ strasznie bym chciała więcej czasu dla siebie, dla innych. Muszę walczyć ze swoją systematycznością, pracą nad sobą, nad blogiem. Jest tyle możliwości.

Już się nie mogę doczekać tych najbliższych 12 miesięcy ♥

Wiem, że ten rok będzie wyjątkowy.To jak, wybieracie też swoje słówko?


with love,
b.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz