czerwiec w kwadratach

Cześć!
Jak sami pewnie zauważyliście okres wakacyjny jest pewnego rodzaju okresem przestoju na blogu, ale to chyba zrozumiałe - są wakacje!! ♥

Jednak co jakiś czas będę się tutaj pojawiać z nowościami i oczywiście podsumowaniami miesięcy - dzisiaj mam dla Was czerwiec w kwadratach.


Nasz czerwiec zdominowało EURO 2016 i wyjazd nad morze :) uwielbiam te wszystkie emocje związane z meczami rozgrywanymi na tych mistrzostwach. Jestem dumna z tego, że mamy taką reprezentację i doszliśmy tak daleko! Czerwiec zafundował nam również wyjazd nad morze, było plażowanie, weselicho i mnóstwo niesamowitego czasu spędzonego w gronie przyjaciół - czy można oczekiwać więcej? :)

Postanowiłam, że te wakacje będą czasem dla mnie i moich najbliższych, czasem, w którym znajdę chwilę na książkę, odpoczynek, rower, czy spontaniczne wyjazdy. Oczywiście będę z Wami tutaj, na fb i instagramie, ale musicie mi wybaczyć moją ograniczoną dostępność.

Mam nadzieję, że Wasze postanowienia będą podobne do moich - w końcu wspomnienia wakacyjne same się nie uzbierają - zadbajcie o nie, aby były jak najlepsze!!!!♥

with love,
b.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz