wrzesień w kwadratach

Cześć!
Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc dzisiaj jeszcze małe wspomnienia września ♥


Prawda jest taka, że ten czas ucieka - dosłownie! też macie takie wrażenie? Przecież niedawno były wakacje, długie słoneczne dni, a teraz? a teraz pozostało miłe wspomnienie :)

Wrzesień był wyjątkowo dla nas przyjemny i ciepły, w związku z tym większość wolnego czasu wykorzystaliśmy na aktywność na świeżym powietrzu - rower, spacery i korzystanie z ostatnich chwil wakacji :) wrzesień był dla mnie miesiącem również bardzo pracowitym, ale pamiętacie jak na początku roku postawiłam sobie OLW - balance? właśnie! dlatego staram się znaleźć balans pomiędzy pracą, a czasem wolnym, a jak mi to wychodzi? za 3 miesiące na pewno Wam o tym opowiem :)
We wrześniu zakupiłam również wiele nowości książkowych - jedną z nich jest (większości znana już) Gniazdo. Przyznajcie sami, że okładka zachwyca, a sama powieść? hmmmm niekoniecznie ;)

Pamiętajcie, że jesień to idealny czas na nadrobienie zaległości książkowych, serialowych i rodzinnych!oprócz tego to doskonała okazja, aby popracować nad zamknięciem wakacyjnych wspomnień, ale o tym kiedy indziej.

A Wy jakie macie plany na długie, jesienne wieczory?

with love,
b.

2 komentarze:

  1. To prawda, tez mam wrażenie, że czas ostatnio przyspieszył. O nie jest to bardzo miłe wrażenie, bo ilość rzeczy do zrobienia jakoś magicznie urosła (może to jesienne nieogarnięcie mnie dopadło?) - i chyba nadganianie zaległości będzie moim planem na wieczory - te długie i coraz dłuższe ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. chyba każdego z nas dopadło jesienne nieogarnięcie ;) trzymam kciuki, aby udało się wszystko nadrobić!

      Usuń